به گزارش خبرگزاری دفنس نیوز دولت یازدهم مذاکرات مخفیانه ای با دولت امارات صورت داده است که به موجب آن واگذاری جزایر 3گانه به امارات و خروج نیروهای نظامی ایران از ابوموسی را در بر خواهد داشت.
92/10/28 - 15:04 2014/1/18 15:04

به گزارش جهان به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، بخش مطبوعاتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی طی بیانیه ای اخبار منتشره در برخی سایت های عربی در خصوص جزایر ایرانی در خلیج فارس را کاملا بی اساس و جعلی دانست.
 در این بیانیه آمده است سایت هایی که هیچ گونه جایگاه و اعتباری ندارند به منظور فضا سازی منفی مبادرت به انتشار اخبار غیر واقعی و ساختگی می کنند و تلاش دارند با این اقدام کاملا غیر حرفه ای برای خود جایگاهی را کسب کنند.

شما به این دروغ چه مدالی میدهید :
  • منابع دروغ
  • منابع تکذیب
دفنس نیوز
پنجشنبه 26 دى 1392
جهان نیوز
چهارشنبه 15 مهر 1394
			

دیدگاه‌ها

وای به حال کسانی که خدای نکرده این حرفها حقیقت داشته باشد.
والا ازین دولت بعید نیست!!!!!
مثلا چیکار میکنید مگه این همه بلا به سرتون اومد چه کردید
کاظم از تبریز
این جزایر جزء خاک ایران است وهیج کس نمیتواند کج به این جزایر نگاه کنر مگر ایرانی بمیرد زنده باد ایران و ایرانی
خدا پناه بر تو از شاه سلطان حسین ها ، و عزت و شرف و ناموس فروشی نااهلان ایران اسلامی .
شتر درخواب بیند پنبه دانه
زهی خیال باطل شتر در خواب بیند پنبه دانه
از این دولت دروغ و بی تدبیری هیچی بعید نیست.
صادقیان شیراز
از این تیم قدر قدرت دیپلماسی همچو کاری بر می آید مگه ندیدی در موضوع هسته ای دشمن شکست خورد و ما خودمان نطنز را دو قفله کردیم حالا هم جزایر را میدهیم و نیرو هامون را میاریم کیش و قشم اصلا" کیش و قشم را هم لازم نداریم اگه بخوان میدیم اینها برادرای ما هستند فقط یه کم تکفیری هستند و از این جور چیزا .............. که اون هم مهم نیست مهم این است که قفلهای عزت را یکی یکی باز کنیم و با تدبیر به آنها قفل ذلت بزنیم
صادق پور حسین دبیر باز نشسته
افرین به این می گویند ایرانی شجاع که یک موی به زمین ریخته شما می ارزد به جان میلیونها وطن فروشی مثل ظریف.موضوع اصلا دروغ نسیت اگر ملت غفلت کنند بزرگتر ازاین جزایر را هم به دشمنان واگذار می کنند.
راستش این قضیه برادر بودن امارات و پیشرفت کردن اونا باعث پیشرفت ما میشه که مال رئیس جمهور قبلی بود! البته قبل از اینکه بفهمه کاغذ پلره چه قدرتی داره.
حتی اگر یک وجب از خاک ایران از دست بره ایران قیامت میشه.
منتظر باش
فقط بلدیم رجز خانی کنیم هیچ پوخی نیستیم این مردم جزایر رو هم میدن گرچه میدونم پستم حذف میشه
خدمت اونایی که دم از خاک ویک وجبش زدن عرض کنم گیرم درست باشه چه کارمیخاین بکنین؟ اصلا شایعه واسه توضیحش ازدولت و حکومت چه اقدامی کردین؟ دریای خزر 50 50 بود شد 12درصد چیکارکردین؟ برین توصف سبد کالاتون حرف زیادی هم نزنین یارانه تونو قطع میکنن والا همش حرف وشعار فردا هم 22 بهمن نفراولین به حمایت ازهمینایی که تهدیدشون میکنین؟ منم یکی تهدیدم کنه ولی بهش بگم نصف درامد روزانه ات مال منه صداش هم درنیاد

ارسال دیدگاه

22
8
125
~ 80.6 %
~ 5.2 %
~ 14.2 %